28 Günde Hayalindeki Vücuda Kavuş !28 Günde Hayaline Kavuş !

LR, 1 Nisan itibari ile 28 Days Body Mission ürünlerini Türkiye pazarında da satışa sunacak. Avrupa'nın en etkili kürü olarak bilenen bu küre sahip olmak için Almanya'dan sipariş vermek yerine Türkiye İş Ortakları vasıtası ile sahip temin edebileceksiniz.


Tüm Öğünleriniz Tek Kutuda

LR, 28 gün boyunca ihtiyacınız olan tüm besinleri, 3 ana ve 2 ara öğün olmak üzere size sunmaktadır. Bu ürünlere ek olarak metobalizmayı hızlandıran ve yağ yakıcı özelliği olan Probalance tablet ve Figuactiv Bitki Çayını da sahip olacaksınız


LR, Tüm Diyetinizi Takip Ediyor

28 Günlük süreçte, paket ile beraber online Diyet Koçunuz verilerinizi 24 saat takip edecek olup, hem gerekli motivasyonunuzu sağlayacak hem de ihtiyacınıza yönelik egzersiz önerilerini sizinle paylaşacak.


“Ürünlerimiz ilaç değildir. Tavsiye niteliğindedir. Hastalıklarda ve ürünlerin bu amaç ile kullanımlarında mutlaka önce Doktorunuza başvurunuz.”
#mastermind #masterminddrinknedir #lrmastermind #aloeveramastermind #aloeveraunutkanlık #aloeveradikkatdağınıklığıı #aloeverastres #28daysbodymission #28gundezayifl #28gündezayifla #28gündezayıfla #28daysbodymissions #lrzayiflama #aloeverazayıflama

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Noch keine Tags.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

0532 697 23 08

  • w-facebook

© 2019 Aloe Vera Turkey - Tüm Hakları Sakladır. LR Health & Beauty firmasına ait değildir. Paylaşımlar LR Health & Beaty firmasını bağlamaz. LR Bağımsız İş Ortağı Selma Belli'nın Sayfasında bulunmaktasınız.